wtorek, 17 września 2013

Czego sobie życzycie?

Ostatnio wspominałem o tym, czego będziecie mogli się dowiedzieć odwiedzając ten blog, jednym z punktów o których pisałem będą reportaże z naszych imprez i szkoleń.

A przecież powinniście dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych imprez, zanim sami do nich przystąpicie, bo samo powiedzenie "specjalistyczne usługi barmańskie" nie wystarczy, to zbyt proste jak na On the rocks bar:)W pierwszej kolejności oferujemy pomoc, żeby Twoja impreza przeszła do historii!!!
Ok... zdarza się, że ktoś ma jakiś minibar na imprezie itd. ale latające butelki i płonące drinki to już nie taka codzienność, więc możesz być jednym z niewielu, który zapewni taki widok znajomym.

Największym plusem jest to, że może to być każdy rodzaj imprezy, kameralna z klasycznym wariantem pracy za barem, a z drugiej strony ogromne wesele, gdzie pokażemy, że zadowolić można 150 osób... a nawet więcej!!!
 


Poza tym przydamy się nawet na wieczór panieński/kawalerski... oczywiście jak najwięcej chcemy tych pierwszych:)

A jeśli firma, w której pracujesz organizuje jakiś bankiet, to przy okazji możesz w oczach szefa awansować na super-kreatywnego pracownika, proponując nasze usługi.


Mamy jeszcze jedną ogromną zaletę. Faktem jest, że wielu ludzi chciałoby się poczuć tak jak my, tańczyć z latającymi butelkami i jednocześnie robić drinki. Dlaczego nie? My dajemy Ci szansę, żebyś dołączył do grupy ludzi pasjonujących się sztuką barmańską.
 

To wszystko możemy spełnić, dzięki temu, że mamy nowoczesny sprzęt, profesjonalnych barmanów, którzy wiedzę teoretyczną świetnie wykorzystują w praktyce oraz możliwość dojazdu w takie miejsce jakie sobie tylko wymarzysz.
 

Do zobaczenia!!!

 
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza